0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kompletný sprievodca vrstvením a kombinovaním šperkov

Sledujeme najnovšie trendy, aby sme Vám mohli ponúknuť vždy to najlepšie a najkrajšie, čo sa vo svete šperkov práve ponúka.

A čo musíte mať v roku 2024?
Prstene

  V šperkovnici máme toľko šperkov a ukázať môžeme len jeden či dva? Prečo? Našťastie je tu trend šperky navzájom kombinovať a konečne tak predvedieme všetky naše nádherné šperky.

  Vrstvenie prsteňov, náhrdelníkov a náramkov vám umožní urobiť vaše každodenné oblečenie vzrušujúcejším a zábavnejším! Či už máte zbierku krásnych jemných šperkov, ktoré môžete kombinovať, alebo hľadáte inšpiráciu, my v Blink-Blink sa s vami radi podelíme o nášho kompletného sprievodcu skladaním šperkov.

  Pri skladaní šperkov by sme radi povedali, že všetko ide, ale existuje niekoľko spôsobov, ako túto hravú umeleckú formu zdokonaliť!

  Koniec koncov, nechceme, aby ste vyzerali ako dieťa, ktoré prepadlo matkinu zásuvku na šperky. Toto je Vaša šanca byť kreatívny a hrať sa so svojimi šperkami a zároveň mať na pamäti niekoľko tipov, ako udržať svoje šperky vo výbornom stave.

Vrstvenie

Kombinujte prstene ako Profík

  Koľko prsteňov by sa malo nosiť? Hovoríme, že noste viac prsteňov, ako máte prstov! A nebojte sa miešať kovy.

  Môžete kombinovať žlté zlato, ružové zlato aj biele zlato - všetky spolu dobre fungujú a všetko na tom istom prste!

Vrstvenie

Vrstvenie na rôznych prstoch

  Ako vrstviť rôzne prstene môže byť proces pokus-omyl. To, aké poradie zvoliť, je často určené veľkosťou prsteňa. Jedeň deň možno budete chcieť mať tri prstene na prostredníku, dva na ukazováku, jeden väčší kúsok na prstenníku a malíček nechať holý.

  Inokedy by ste mohli mať tri prstene na prstenníku, samostatný na ukazováku, nechať prostredný prst holý a na malíčku mať prsteň v strednej/ midi veľkosti.

  Vzrušujúca časť vrstvenia je, že nikdy nemusíte nosiť všetko v rovnakom poradí. S rovnakými kúskami môžete vždy vytvoriť iný vzhľad.

  Vyberajte z našej kolekcie STACKABLE
Vrstvenie

Ako zvoliť veľkosť kombinovateľných prsteňov

  Pri kúpe prsteňa dbajte na jeho veľkosť. Kým prstenník má zvyčajnú veľkosť 52-53, ukazovák na pravej ruke má veľkosť 58-60. To, čo perfektne sedí na jednom prste, na druhý pasovať nebude. Keď navštívite našu predajňu v Poprade, alebo Showroom v Liptovskom Mikuláši, pomôžeme Vám určiť veľkosť každého prsta, aby ste vedeli, akú veľkosť prsteňov vyberať pri nákupe prsteňa. Chceli by sme tiež poznamenať, že ak plánujete mať na jednom prste veľa prsteňov, možno budete potrebovať väčšiu veľkosť, pretože zaberú väčšiu plochu.

  Veľkosť prsteňa si môžete zmerať aj doma. Niekoľko návodov nájdete aj na našej stránke. Alebo si objednajte od nás merač prsta, ktorým už navždy môžete doma zistiť veľkosť svojich prstov.

  Ak si u nás zakúpite prsteň a nesadne vám tak, ako ste dúfali, prsteň môžete podľa obchodných podmienok vrátiť a získať správnu veľkosť!

  Ako zistiť veľkosť prsteňa Objednať merací prúžok
Vrstvenie

Môžu sa prstene nosením spolu poškodiť?

  Navrstvené prstene sa pri správnom používaní nepoškodia. Hoci odporúčame miešať farby kovov, odporúčame zostať pri rovnakých typoch kovov. Rovnaké kovy pomôžu vašim prsteňom lepšie sa nosiť a vaše prstene sa nebudú o seba trieť. Ak umiestnite prsteň zo 14 karátového zlata pod prsteň z 18 karátového zlata, prstene sa môžu poškriabať.

  Nikto nechce poškriabané šperky, takže zostaňte pri rovnakom type kovov! Ak je váš obľúbený prsteň zo 14 karátového zlata a chcete si kúpiť viac prsteňov, ktoré by ste k nemu mohli naskladať, nezabudnite si kúpiť všetky zo 14 karátového zlata.

Vrstvenie

Ako kombinovať náramky

  Pri skladaní náramkov sa uistite, že majú správnu veľkosť, aby sedeli na vašom zápästí. Je zábavné kombinovať rôzne farby zlata a tiež náramky s kameňmi a bez kameňov.

  Kombinácia, ktorú odporúčame, je tenisový náramok, personalizovaný náramok s písmenom alebo menom a zlatý retiazkový náramok.

  Objednávajte veľkosť náramku málinko väčšiu ako obvod vášho zápästia, aby sa náramky dokonale prispôsobili veľkosti vášho zápästia.

  Náramky Blink-Blink
Náramky

Ako kombinovať náhrdelníky?

  Od roztomilých chokerov až po predĺžené retiazky a personalizované prívesky, vrstvenie posúva náhrdelníky na úplne novú úroveň.

  Odporúčame kombinovať kratší náhrdelník s diamantovým príveskom alebo iniciálkou so stredne dlhým náhrdelnikom s platničkou a dlhším náhrdelníkom s príveskom. Opäť sa hrajte s rôznymi farbami zlata! Možno jeden náhrdelník je personalizovaný, druhý má pár malých diamantov a ďalší je len retiazka.

  Experimentujte s rôznymi dĺžkami náhrdelníkov, no vždy majte na pamäti výstrih, ktorý sa rozhodnete obliecť si.

  Všetky náhrdelníky a prívesky
Náhrdelníky

Buď kreatívna!

  Teraz je ten správny čas vytvoriť si svoju kombinovateľnú kolekciu. Pri skladaní kúskov s rôznymi kameňmi, tvarmi a farbami je potrebné veľa rozmýšľať, ale keď nájdete svoj štýl, možnosti sú nekonečné!

  Keď budete mať kompletnú zbierku všetkých svojich obľúbených kúskov, stohovanie sa stane samozrejmosťou – poviete Vy nám, ako nosiť jemné šperky!

  Zatiaľ sa na nás obráťte, ak chcete získať ďalšie nápady a inšpiráciu na vrstvenie - radi vám pomôžeme!

Vrstvenie

Trendy v šperkoch na rok 2024

  Tak ako v oblečení, aj v šperkoch sledujeme módne trendy.

  Niektoré trendy pretrvávajú z minulého roku a pridávajú sa k nim ďalšie, nové.

  Tohto roku vrstvíme náhrdelníky, prstene aj náramky, na výslnie sa vrátilo žlté zlato a ďalšie...

  Trendy v roku 2024
trendy