0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Doprava a platba

 Tovar je možné osobne si vyzdvihnúť v našich klenotníctvach v Poprade a Liptovskom Mikuláši alebo zdarma poslať kuriérskou službou DPD na adresu 

 

  

alebo na viac ako 2500 výdajných miest spoločnosti Packeta

 

 

 Ak si želáte svoj nákup poslať mimo SR, kontaktujte nás, radi Vám ho doručíme vrámci celej Európskej únie prostredníctvom kuriérskej služby DPD.

 

 

Platbu je možné realizovať spôsobom, aký Vám najviac vyhovuje:

- v hotovosti pri prevzatí v klenotníctve v Poprade / Showroome v Liptovskom Mikuláši

- TrustPay        

 - bankový prevod

Informácie s platobnými údajmi obdržíte v e-maily, ktorý potvrdzuje prijatie objednávky. Platbu zadajte do 5 dní od vytvorenia objednávky na účet SK9009000000005051803391 v SLSP, a.s., (ako VS uveďte číslo objednávky).

 - platba na splátky prostredníctvom Home Credit     

 - dobierka

Za tovar zaplatíte až pri prevzatí zásielky. Svadobné obrúčky a tovar na objednávku v hodnote nad 1000€ budeme realizovať po uhradení 50% zálohy z celkovej hodnoty objednávky.

Tovar, ktorý je skladom odosielame okamžite. Ak bude Vaša objednávka uskutočnená do 10:00 hod., doručenie tovaru môžete očakávať nasledujúci pracovný deň.

Faktúru zasielame emailom, po prijatí platby. Nedostanete od nás papierovú faktúru, pretože sme šetrní k životnému prostrediu a elektronická faktúra je v súlade s legislatívou považovaná za platný a plnohodnotný daňový doklad.