0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Luxus dostupný pre každého


DIAMANTY A DRAHOKAMY


Zľavy až do -50%

Obrúčky najvyššej kvality

Obrúčky


Svadobné obrúčky tej najvyššej kvality v klasických aj netradičných vzoroch, ale aj luxusné modely, ktoré oslovia aj tých najnáročnejších zákazníkov. Najobľúbenejšie modely skladom. Výber z viac ako 1000 rôznych modelov od najlacnejších za 276€ po luxusné diamantové.

Zobraziť Zásnubné prstene najvyššej kvality
Obrúčky najvyššej kvality

Zásnubné prstene


Diamant alebo drahokam?
Viete, čo sa JEJ páči viac?
Zo zásnubných prsteňov z ponuky Blink-Blink budete očarení a ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, neváhajte nás osloviť, spolu vyberieme
TEN PRAVÝ!

Zobraziť Zásnubné prstene najvyššej kvality
Obrúčky najvyššej kvality

Šperky


SNY SI TREBA PLNIŤ!
Vyberajte z tých najkrajších zlatých šperkov s diamantami, drahokamami a TRENDY celebritky.
Neustále dopĺňame nové modely, aby ste boli vždy IN a mohli potešiť aj svojich najmilších kvalitnými a hodnotnými šperkami.

Zobraziť Šperky najvyššej kvality
šperky dňa

DENNÁ AKCIA - JEDEN ŠPERK ZA POLOVICU


Ten najrýchlejší ho má na ĎALŠÍ DEŇ doma, ostatní na objednávku.

Sledujte našu stránku a tiež Facebook a Instagram, kde ŠPERK DŇA, ako prekvapenie pre Vás, zverejníme

a čo je šperk dňa dnes?

Kto by nemiloval zľavy?
U nás nakúpite šperky so zľavou až -50%, tak si vyberte tú, ktorá je pre Vás najvýhodnejšia, aby ste mali z nákupu ešte lepší pocit a zážitok.

VIAC O ZĽAVÁCH ŠPERKY V ZĽAVE
Zľavy
 
O nás

Viac než šperky ...


Ako rozpoznať skutočne kvalitné šperky?
Nie je to jednoduché, preto sa neváhajte obrátiť na odborníkov. Radi Vám pomôžeme s výberom správneho šperku, ktorý Vás bude zdobiť a robiť Vám radosť dlhé roky a stane sa rodinným klenotom.

Staňte sa členom rodiny Blink-Blink a získavajte výhody NAVŽDY.

Viac

Blink-Blink je tu pre Vás urobiť Vás šťastnými.

Viac ako 1000 modelov tých najkrajších svadobných obrúčok, diamantové zásnubné prstene, prekrásne šperky s drahokamami, to všetko nájdete v našich klenotníctvach v Poprade a Liptovskom Mikuláši a v online zlatníctve na eshope www.blink-blink.sk

Sme pripravení poradiť Vám telefonicky, mailom, na sociálnych sieťach, chatujte s nami na našej stránke a samozrejme osobne. Vieme, že pri nákupe, či už trendy šperkov alebo pri investícii, hľadáte to najlepšie za svoje peniaze. Poskytujeme rýchly, kvalitný a odborný servis, ktorý Vám pomôže vybrať dokonalý šperk.

Sme hrdí na našich stálych zákazníkov a na dôveru a vzťahy, ktoré spolu budujeme už takmer 25 rokov, pretože práve naši zákazníci a ich odporúčania sú najdôležitejšou súčasťou nášho podnikania. Nákupný proces je jednoduchý a rýchly a pomáha našim zákazníkom pri výbere ich nového šperku. Okrem toho pripravujeme pravidelne pre našich zákazníkov rôzne blogy a nákupné pomôcky, ktoré Vám môžu pomôcť. Pridajte sa aj Vy k našim spokojným zákazníkom.

Neustále sledujeme najnovšie trendy v šperkárstve a klenotníctve, aby sme Vám vždy vedeli ponúknuť a informovať Vás o tom, čo je nové a MUST HAVE.

Jednoduché svadobné obrúčky, svadobné obrúčky z bieleho zlata, svadobné obrúčky zo žltého zlata, ružové svadobné obrúčky, dvojfarebné svadobné obrúčky, matné svadobné obrúčky, kombinované svadobné obrúčky, svadobné obrúčky so vzorom, tepané svadobné obrúčky, svadobné obrúčky s diamantami,... vyberie si každý a ak predsa nie, buďte jedineční a originálni a vytvorte si vlastné obrúčky.

A to najlepšie: pre každého gravírovanie obrúčok ZDARMA!